מה אתם צריכים לדעת אם אתם בית אבות, דיור מוגן או מקום דיור אחר לגיל השלישי?

הצטרפו אלינו כעת ותהנו מהשירות ללא תשלום.

מטרת ComPair להוות זירה בה יוצגו פרטי בית אבות או דיור מוגן וכמו כן פרטים המבוססים על מידע מהרשויות ומהלקוחות!

במילים אחרות, אדם המעוניין למצוא בית אבות או דיור מוגן יוכל לחפש באתר על פי קריטריונים כגון סוג המקום (סיעודי, עצמאיים ותשושים, שיקום, תשושי נפש, סיעודי מורכב ודיור מוגן) והאזור והיישוב הרצויים בארץ. אותו אדם יקבל מידע, על בסיס נתונים מהמקום ו/או מידע נוסף. המידע כולל את פרטי המקום ושירותים הניתנים בו, חוות דעת, מידע לגבי מקומות פנויים ומהו מחיר השהייה עפי עדכון ישיר של המקום. באם האדם יחליט ליצור קשר עם בית אבות או מקום דיור מוגן הרי שפרטי קשר של מקומות שהצטרפו ומסרו אותם יוצגו ויהיו זמינים למשתמשים.

אתר זה אינו עוסק בפעילות תיווך או השמה, או בהעברת המידע שברשותו לגופים אחרים לצורך תיווך או השמה ואינו גובה תשלום על שירותיו.

אנו פועלים מתוך אמונה שלמה שתהליך מציאת מקום דיור לגיל השלישי צריך להיות ידידותי וקל תוך מתן מידע אמין בצורה שקופה.

מירב בתי האבות ומקומות הדיור המוגן בישראל מוצגים בבסיס הנתונים שלנו על בסיס מידע ציבורי קיים.

רוב הסיכויים שגם עבור בית האבות או מקום הדיור שלכם מפורסמים הנתונים הציבוריים הקיימים.

בתי האבות ומקומות הדיור שהצטרפו אלינו יכולים לצפות בפרטי משפחות שפרסמו בקשה לבית אבות או דיור מוגן, לעדכן את פרטי ותמונות המקום, להוסיף זמינויות, מחירים ועוד.

תוצאות חיפוש ממוינות כך שבית אבות או דיור מוגן שעבורו כמות המקומות הפנויים והמחירים היא העדכנית ביותר יוצג ראשון מכיוון שמשתמשינו מחפשים מידע עדכני. כמו כן מבוצע מיון לפי כמות חוות דעת ודרוג .

כן, יש כאן משהו אחר עבורכם אם אתם עסק מסוג בית אבות או דיור מוגן. לפרטים נוספים צרו קשר או הרשמו ונחזור אליכם.

השירותים באתר הינם ללא תשלום וללא התחייבות. עם זאת, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לגבות תשלום בעתיד עבור השירותים של ComPair.

קיראו עוד על המדיניות שלנו.

להרשמה